Skip to main content

Kształty 3D niestandardowe

Ewolucja personalizacji z wykorzystaniem hydroformowania

Nieustannie dążymy do innowacji naszych procesów produkcyjnych. W ramach naszego zaangażowania w dostarczanie klientom unikalnych rozwiązań, zainwestowaliśmy w maszyny najnowszej generacji, pozwalające zaspokajać niestandardowe wymogi. Naszym najnowszym nabytkiem jest niezwykle nowoczesna prasa do hydroformowania, która rewolucjonizuje sposób kształtowania naszych wyrobów.

Zakup nowej prasy do hydroformowania stanowi kamień milowy w naszych możliwościach produkcyjnych. Ta niezwykle zaawansowana technologia pozwala tworzyć skomplikowane i złożone kształty przy użyciu szerokiego zakresu grubości blachy, od 0,8 mm do maksymalnie 8 mm.

Dzięki temu procesowi możliwe jest znaczne ograniczenie utraty grubości blachy, wynikające z rozciągania, minimalizacja utwardzania typowego dla procesów głębokiego tłoczenia i prawie całkowita eliminacja nieestetycznych wgnieceń, występujących w obszarach pełzania.

Aby uzupełnić tę linię produkcyjną, zainstalowaliśmy jednostkę do obróbki krawędzi i wyoblania, która gwarantuje maksymalną jakość produktu, pozwalając jednocześnie skrócić czas dostawy i zoptymalizować koszty.

Dowiedz się więcej,

aby poznać pełen potencjał hydroformowania.


    * Zaznaczone pola są obowiązkowe.