Skip to main content

Poza horyzont:
nasza wizja zakładowa

Mając na celu utrzymanie wiodącej roli w projektowaniu i produkcji półproduktów ze stali nierdzewnej do zbiorników i cystern, nadal będziemy opracowywać i wytwarzać wysokiej jakości wyroby, łączące w sobie estetykę i funkcjonalność, dzięki innowacyjnym technologiom i wykwalifikowanemu rzemiosłu.

Na każdym etapie procesu produkcyjnego zwracamy najwyższą uwagę na szczegóły, z myślą o zapewnieniu spełniania przez nasze produkty standardów jakościowych wymaganych przez naszych klientów, oraz nieustannie inwestujemy w coraz bardziej zaawansowane maszyny i dostosowywanie rozwiązań inżynieryjnych, aby utrzymać naszą pionierską pozycję lidera na rynku.

Nasze przewodnie zasady

Innowacyjność, badania i jakość to zasady, które inspirują nas od roku 2003, w którym to INOX FONDI rozpoczął działalność, do dnia dzisiejszego. Nadal stanowią wyznaczniki naszego rozwoju i pozwalają nam pozostawać ważnym punktem odniesienia w zakresie krajowego i międzynarodowego asortymentu dennic tłoczonych, półkul, stożków i rur wykonywanych wyłącznie ze stali nierdzewnej. Kierując się tymi samymi zasadami, codziennie stawiamy czoła nowym wyzwaniom, mając na celu zaspokojenie rosnących potrzeb naszych partnerów w nowych sektorach zastosowań i stale ewoluujących scenariuszach rynkowych.

Nasze Nierdzewne Wartości

Produkcja wyłącznie ze stali nierdzewnej, brak zanieczyszczeń żelazem

Nasza produkcja wyłącznie ze stali nierdzewnej gwarantuje klientowi maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność, bez ryzyka zanieczyszczenia żelazem.

Duży zapas certyfikowanej stali nierdzewnej, produkowanej w Europie

Dzięki starannemu zaopatrzeniu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość surowca i szybkie terminy dostaw.

Niestandardowa elastyczność wymiarowa i ilościowa

Wytwarzamy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb, spełniające niestandardowe wymagania wymiarowe i zaspokajające potrzeby w zakresie produkcji nisko- lub wielkoseryjnej.

Historia krok po kroku

Jesteśmy pierwszym włoskim przedsiębiorstwem, które rozpoczęło swoją historię, produkując dennice tłoczone wykonywane wyłącznie i rygorystycznie ze stali nierdzewnej, aby zaspokoić potrzeby wielu firm, np.: na rynkach farmaceutycznym i spożywczym, bezwzględnie wymagających produktów wykonanych bez zanieczyszczeń żelazem.

Przedsiębiorstwo w liczbach

Jeden asortyment,
nieskończone możliwości

Specjalizujemy się w produkcji dennic ze stali nierdzewnej, redukcji stożkowych, dennic półkulistych i rur o dużych średnicach, grubościennych, kołnierzowych, półrur i kształtów 3D niestandardowych. Od tych powszechnych po specjalne i złożone, opracowujemy unikalne i dopasowane do potrzeb produkty, aby spełnić wszelkie wymagania niestandardowe. We współpracy z klientem przygotowujemy projekt pod kątem konkretnych potrzeb, zapewniając wykonywanie w całości w zakładzie trwałych, indywidualnie dostosowanych rozwiązań o wysokiej precyzji mechanicznej i estetycznej.

Nasz asortyment produktów

Dennice Tłoczone
Redukcje Stożkowe
Rury i Wywijki
Kształty 3D niestandardowe
Poznaj całą gamę produktów

Rozwiązanie dla każdego sektora

Gwarancja braku zanieczyszczeń żelazem była tylko przesłanką, która pozwoliła nam od samego początku zaspokajać specjalne potrzeby niektórych sektorów towarowych. Nasza wrodzona predyspozycja do dostosowywania wyrobów, wszechstronność, „rzemieślnicza” dbałość o szczegóły i precyzja wykonania, maksymalna poufność informacji o łańcuchu dostaw naszych klientów, certyfikowana jakość w całym procesie produkcyjnym oraz zastosowanie specjalnych wykończeń powierzchni pozwalają naszej produkcji zaspokajać potrzeby różnorodnych sektorów przemysłu  farmaceutycznego i kosmetycznego, chemicznego, transportowego, filtrów, mleczarskiego i serowarskiego, winiarskiego, spożywczego, morskiego, kriogenicznego, energetycznego, rafineryjnego i gazowego.

Poznaj wszystkie możliwości zastosowania

Nieustanna ekspansja

Łącząc kompetencje i ducha innowacji, przyczyniliśmy się już do rozwoju działalności największych firm w całej Europie oraz w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Każde nowe zamówienie międzynarodowe stanowi dla nas okazję do ugruntowania i poszerzenia naszego know-how na rynku przetwórstwa stali.

   Włochy   Polska   Słowenia   Hiszpania   Czechy   Rumunia   Szwecja   Francja   Wielka Brytania   Irlandia   Szwajcaria   Belgia   Grecja   Niemcy   Chorwacja   Rosja 
   Włochy   Polska   Słowenia   Hiszpania   Czechy   Rumunia   Szwecja   Francja   Wielka Brytania   Irlandia   Szwajcaria   Belgia   Grecja   Niemcy   Chorwacja   Rosja 
   Arabia Saudyjska   Austria   Maroko   Tunezja   Algieria   Egipt   Kuwejt   Bahrajn   Katar   Oman   Portugalia   Słowacja   Norwegia   Finlandia   Dania   Estonia   Łotwa   Litwa   Holandia 
   Arabia Saudyjska   Austria   Maroko   Tunezja   Algieria   Egipt   Kuwejt   Bahrajn   Katar   Oman   Portugalia   Słowacja   Norwegia   Finlandia   Dania   Estonia   Łotwa   Litwa   Holandia 

Certyfikaty Międzynarodowe

Oprócz certyfikatu systemu jakości wydanego przez TUV Włochy, posiadamy szereg certyfikatów dotyczących zgodności technicznej produktów.
W szczególności jesteśmy upoważnieni do dostarczania dennic tłoczonych do zbiorników ciśnieniowych, zgodnie z przepisami PED 2014/68/UE, ASME VIII Div.1, AD2000-MERKBLATT W 0, UKCA, TDT, a w konsekwencji do wydawania certyfikatów dotyczących budowy urządzeń ciśnieniowych.

Wyjątkowe
usługi

Skontaktuj się z nami


    * Zaznaczone pola są obowiązkowe.